Hizmetlerimiz

Rezidansımızda yıl boyunca kahvaltı servisi sunmaktayız. Hem yaz hem de kış döneminde hafta içi ve hafta sonları hizmet veriyoruz. Her gün 10’un üzerinde kahvaltı ürün ve günün kahvaltılığı ile tabağınızı bugün nasıl dolduracağınız size kalmış.

Kuruluşumuz akşam yemeği hizmeti de sunuyor. Haftalık hazırlanan yemek programıyla her gün farklı öğünlerle karşınızdayız. Akşam yemeği en az 4 çeşitten oluşmaktadır.

Tüm misafirlerimizin 7/24 kamera sistemleriyle korunmaktadır. Ayrıca bina güvenliğini sağlayan personelimiz hem huzurunuzu sağlamakta hem de sizlere günün her saatinde yardımcı olmaktadır.

Binamızda yalıtım sistemi ve merkezi ısınma ile optimum sıcaklık sunulmaktadır. 

Üniversite Rezidans, yenilenen altyapısı ile misafirlerine yüksek hızda internet sunmaktadır. Her katta modem bulunmakla beraber, hızlı internete ulaşmak için binamızın her bölümündeki bağlantı noktalarından yararlanabilirsiniz.

Isınmanın yanı sıra her odamızda hem duş hem de lavabolarda sıcak su kullanm imkanı sunulmaktadır.

Temizlik ekibimizle güvenli ve güler yüzle hizmet veriyoruz. Binamız sürekli olarak temizlenmekle beraber kat temizliği her gün gerçekleşmektedir. Ayrıca oda temizliği de sunulmaktadır.

Kafeteryamız sabah ve akşamları hizmet vermektedir. Ayrıca yiyeceğe, çeşitli yemeklere, içeceklere ulaşmanız adına kantin hizmeti sunulmaktadır. 

Misafirlerimize sunduğumuz Digiturk hizmetinde Beinsport (LigTV), belgesel, sinema ve diğer Digiturk paketleri bulunmaktadır. 

Kurumumuz öğrencilerin ve diğer misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Oyun salonumuz ile playstation, langırt, bilardo ve diğer oyun araçlarından faydalanabilirsiniz.

Spora ilgi duyanlar, amatör ve profesyonel spor yapan bireyleri bekleyen fitness aletleri, spor araçları, ağırlık aletleri ve plates aletleri hizmetinizde. Üstelik Erciyes Dağı manzaralı

Özellikle lise ve üniversite okuyan, sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için etüt odası hizmeti sunuyoruz.

Çamaşır makinesi, kurutucu, kurutmalık, ütü, süpürge, paspas, vileda ve diğer araçlarla temizliğinizi önemsiyoruz.

Erciyes Üniversitesi ve 15 Temmuz Yerleşkesi’ne saat başı servis imkanı. Üniversitelere istediğiniz belirlenen zamanlarda kısa sürede ulaşın.

Bizimle İletişime Geçin.

Sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi almak için ikona basın.